Ile kosztuje wirtualny spacer?

Cena wirtualnego spaceru uzależniona jest od wielu czynników, nie da się włożyć jej w sztywne ramy bez poznania wcześniej Twoich potrzeb. Ale spróbujemy ten temat trochę przybliżyć!

K2 Wirtualne Spacery > Ile kosztuje wirtualny spacer?
Zjedź niżej

Nasze ceny

Ceny wirtualnych spacerów ustalane są m.in. na podstawie wielkości wnętrz, ilości pomieszczeń, ich rozkładu, rodzaju multimedialnych dodatków i ich ilości, poziomu rozbudowania całej warstwy interaktywnej wirtualnego spaceru. Wiemy jednak, że czasem ktoś chciałby poznać cenę wirtualnego spaceru przynajmniej widełkowo – dlatego takie wartości prezentujemy poniżej.

Jednak zawsze najlepiej skontaktować się z nami, bo jak poznamy Twoje oczekiwania, będziemy w stanie przygotować dla Ciebie niezobowiązującą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

od 1000 zł

Mikro firmy

mały lokalny biznes, małe wnętrza, kawiarnie

zapytaj o cenę
od 2000 zł

Małe firmy

restauracje, lokale usługowe, gabinety dentystyczne i kosmetyczne

zapytaj o cenę
od 4000 zł

Średnie firmy

hotele, siłownie, salony fitness

zapytaj o cenę
wycena indywidualna

Duże firmy

duże obiekty sportowe i przemysłowe, duże hotele, sieci lokali

zapytaj o cenę

Nieważne, czy jesteś duży czy mały

Obsługujemy Klientów z wielu branż i o bardzo różnorodnej wielkości. Wykonywaliśmy największy wirtualny spacer hali sportowej na świecie, jak i spacer dla małej lokalnej restauracji. Dla nas najważniejsza jest dobra współpraca i to, aby nasz wirtualny spacer pomógł w rozwoju Twojego biznesu i niósł za sobą korzyści. Zakres cenowy jest ustalany na podstawie skomplikowania danej realizacji, dlatego mała lokalna firma zapłaci mniej niż duża fabryka przemysłowa, gdzie realizacja będzie wymagała 20 krotnie więcej czasu. Dlatego niezależnie od wielkości Twojej firmy – po prostu zapytaj nas o cenę, to nic nie kosztuje 🙂

To co? Umówimy się na spacer?

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wirtualny spacer. To nic nie kosztuje, a przekonasz się czy warto. Nie musisz czekać aż Twoja konkurencja umówi się z nami pierwsza – pamiętaj, ze lepiej wyznaczać trendy niż za nimi biec. A nasza technologia wirtualnych spacerów w przeciwieństwie do innych metod, pozwala użytkownikowi poczuć, jakby u Ciebie był. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze wirtualne spacery otwierają Twoją firmę na cały świat.