Jak to działa?

Jak zrobić wirtualny spacer? Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się wszystkim tak, aby zaoszczędzić Twój czas. Prawdziwy wirtualny spacer da Twoim Klientom zupełnie nowe doznania wizualne i sprawi, że Twoja przestrzeń będzie dla nich dostępna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

K2 Wirtualne Spacery > Jak to działa?
Zjedź niżej

Zobacz jak przebiega współpraca z nami

Krok 1

Pierwszy kontakt

Zaczynamy od kontaktu. Na pierwszej rozmowie postaramy się zrozumieć Twoje potrzeby i sprawdzić jak wirtualny spacer pomoże Twojej firmie.

Krok 2

Oględziny i wyznaczenie celu

Następnie umawiamy się na spotkanie. Nasza technologia wirtualnych spacerów różni się od innych, dlatego aby dokładnie wybadać Twoje potrzeby i pracę potrzebną na wykonanie spaceru 3D – zdarza się, że chcemy zobaczyć miejsce przed potwierdzeniem ostatecznej ceny.

Krok 3

Oferta wirtualnego spaceru

Na podstawie zebranych danych oraz po oględzinach miejsca, przygotujemy dla Ciebie ofertę wirtualnego spaceru oraz multimedialnych dodatków.  Po akceptacji ceny i podpisaniu umowy – umawiamy się na termin, kiedy wykonamy spacer w Twoim wnętrzu.

Krok 4

No to działamy!

W umówionym dniu pojawimy się u Ciebie z naszą kamerą 360 Matterport Pro 2 do wykonania wirtualnego spaceru. Pamiętaj, że do czasu naszego przyjazdu pomieszczenia powinny być odpowiednio przygotowane i posprzątane. Czas wykonania wirtualnego spaceru wynosi od godziny, do kilku, a nawet kilkunastu godzin, ale z wyprzedzeniem poznasz przybliżony czas, jaki potrzebujemy.

Krok 5

Twój wirtualny spacer jest gotowy

Po zebraniu przez nas wszystkich materiałów przygotowujemy dla Ciebie wirtualny spacer 3D.
Taki spacer możesz osadzić na swojej stronie internetowej, w ogłoszeniach sprzedaży nieruchomości, czy korzystając z bezpośredniego linku udostępnionego przez nas.
Od teraz Twoja przestrzeń jest już zawsze otwarta dla Klientów z całego świata, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A Ty umacniasz pozycję swojej firmy zarówno w internecie jak i na żywo.

Jakie korzyści daje wirtualny spacer?

Sprawdź, jakie korzyści wynikają z prawdziwie wirtualnego spaceru, który możesz odtworzyć na każdym urządzeniu, od komputera po telefon czy nawet gogle VR– i poczuć, jakbyś tam był!

Realistyczne doznania

Wirtualny spacer pozwala Twoim Klientom na swobodne przemieszczanie się po Twojej przestrzeni, bez uczucia oglądania zniekształconego obrazu jak to miewa miejsce w tradycyjnych technologiach. Dzięki naszej technologii skanowania laserowego, który tworzy cyfrowy skan 3D całego wnętrza, spacer jest płynny i realistyczny.

Jakość 4K

Za wysoką jakość zdjęć 4K użytych do przygotowania spaceru odpowiada zaawansowana kamera Matterport Pro 2 wyposażona w laser i 12 obiektywów, dzięki czemu dokładnie odwzorowujemy każdy detal skanowanego wnętrza. Dodatkowo tworzony jest rzut całej przestrzeni w formie widoku pięter oraz „domu dla lalek”. Dzięki temu Twój Klient z łatwością odnajdzie się w Twoim wnętrzu.

Zaufanie

Prowadząc obiekt jak np. hotel, restaurację czy gabinet medycyny estetycznej, w którym wnętrze odgrywa ważną rolę, możliwość pokazania Klientowi wirtualnie swojej przestrzeni pomaga im w podjęciu decyzji zakupowej. Tym samym zwiększasz szansę na to, że Klient skorzysta właśnie z Twojej oferty.

Rozpoznawalność

Dzięki wirtualnym spacerom możesz nie tylko zwiększyć ilość odwiedzających Twój obiekt, ale także zwiększyć rozpoznawalność Twojego obiektu w internecie. A większa rozpoznawalność sprawi, że Klienci, będący w okolicy, którzy już zetknęli się z Twoim wnętrzem skojarzą go i prędzej skorzystają z Twoich usług, niż usług nieznanej firmy.

Zaangażowanie

Nasze spacery wyróżniają multimedialne dodatki. Możemy w Twojej przestrzeni zrobić dodatkowe znaczniki, na których, w dowolnym miejscu można osadzić filmy, zdjęcia czy dodatkową ofertę. To sprawia, że Twoi Klienci jeszcze bardziej angażują się w Twoją przestrzeń i chcą ją odkrywać i poznawać.

Prestiż

Bo jaka firma nie chciałaby go mieć? Wirtualny spacer pokaże Twoim Klientom, że dbasz o wysoki standard w przestrzeni fizycznej i wirtualnej. A wyższy prestiż firmy pozytywnie wpływa na wybór jej przez świadomego Twoich cen Klienta.

Co otrzymujesz?

Multimedialne dodatki

Możemy oznaczyć specjalne oferty, menu restauracyjne, panel rezerwacji, dodatkowe zdjęcia, filmy czy informacje o Twoich dodatkowych usługach. Dzięki temu Twój spacer jest jeszcze bardziej interaktywny.

Spacer w wizytówce google i Google Street View

W pakiecie z naszym nowoczesnym wirtualnym spacerem, otrzymasz spacer w technologii google, który umieścimy dla Ciebie w Twojej wizytówce google oraz Google Street View

Widok 3D - 360 stopni

Czyli tak zwany „domek dla lalek”. Możesz dowolnie obracać obiekt, oglądać go z góry, z boku i każdej możliwej strony. Daje dużo lepsze wyobrażenie przestrzenne o wielkości wnętrza oraz ułożeniu poszczególnych pomieszczeń względem siebie.

Prawdziwie wirtualny spacer VR

Tak! Nasze spacery można oglądać za pomocą gogli VR (Virtual Reality) – czyli w wirtualnej rzeczywistości. Funkcjonalność, interaktywność i wysoka jakość obrazu, daje nam niesamowite wrażenie, jakbyśmy naprawdę tam byli. Wyobrażasz sobie, jak to zmieni np. sprzedaż nieruchomości? Bo my tak!

Zdjęcia z drona

Dodatkowo do każdej realizacji spaceru otrzymujesz od nas ujęcia z drona w prezencie! To idealnie dopełni postrzeganie Twojego biznesu przez Twoich Klientów.

Rzut 2D

Dodatkowo do każdej realizacji możesz dodatkowo zamówić rzut 2D z pełnymi wymiarami

To co? Umówimy się na spacer?

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wirtualny spacer. To nic nie kosztuje, a przekonasz się czy warto. Nie musisz czekać aż Twoja konkurencja umówi się z nami pierwsza – pamiętaj, ze lepiej wyznaczać trendy niż za nimi biec. A nasza technologia wirtualnych spacerów w przeciwieństwie do innych metod, pozwala użytkownikowi poczuć, jakby u Ciebie był. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze wirtualne spacery otwierają Twoją firmę na cały świat.