K2 Wirtualne Spacery

Firma K2 Wirtualne Spacery istnieje od 2016 roku, jednak bogate doświadczenie zbierane przez jej zespół możemy szacować na jeszcze więcej. Naszą główną usługą są wirtualne spacery, choć po drodze były także rzeczy poboczne jak to w życiu bywa. Ale dzięki poznaniu technologii w której pracujemy, wybór nie mógł paść inaczej. Wykonywanie wirtualnych spacerów dla wszystkich, dla których wnętrze ma znaczenie – to coś, co jest naszym konikiem.

Zjedź niżej

"Z pasji do fotografii,
z miłości do nowych technologii"

Ciekawi Was jak to wszystko się zaczęło? Na początku była pasja. Do tego co piękne, do wnętrz, do ich wyposażenia. Później przyszła pora na fotografię wnętrz, jednak i to nie dawało nam pełnej satysfakcji – zdjęcie może być piękne, ale nigdy nie odda wnętrza w 100%, wraz z jego duszą, urokiem. Zdjęcie też prędzej przekłamie rzeczywistość. A spacer? Spacer pokaże nam uroki wnętrza, wszystkie jego doskonałości ale też mankamenty, widzimy coś takim jakim jest. I to jest w tym najpiękniejsze. Dlatego uwielbiamy tworzyć wirtualne spacery. Bo dzięki temu pokazujemy rzeczywistość, w wirtualnym świecie. Dajemy każdemu możliwość oglądnięcia wielu pięknych wnętrz nie wychodząc z domu, ale zachowując ich klimat. Dodatkowo dzięki możliwości oglądania wirtualnego spaceru przez gogle VR możemy zupełnie zanurzyć się w ich świecie. 

Paweł Pieróg - CEO

Nasz CEO i największy miłośnik wirtualnej rzeczywistości. Zaczynał w branży nieruchomości, więc piękne i zadbane wnętrza to dla niego chleb powszedni. Doskonale wie jak przygotować wnętrze do udanej realizacji, doradzi na co zwrócić uwagę, podpowie czego nie robić. Jeżeli zechcesz umówić się z nami na spacer – na pierwszej linii będzie właśnie Paweł, który po rozmowie z Tobą pomoże ustalić czy wirtualny spacer będzie dla Ciebie przydatny. Przy okazji jego wesołe usposobienie jest zaraźliwe, ale zawsze jest profesjonalny i słowny – tego samego wymagając od innych. 

Co nas wyróżnia?

Współpracujemy z różnymi firmami, niezależnie od ich wielkości, bo wirtualny spacer możemy wykonać dla małego salonu fryzjerskiego czy wielkiego obiektu sportowego jak m.in.. wirtualny spacer po TAURON Arena Kraków. Pracujemy także dla hoteli, instytucji publicznych, muzeów oraz osób prywatnych. Nie ograniczamy się do jednego miasta i choć jesteśmy z Krakowa, to wirtualne spacery wykonujemy w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i całej Polsce. Wirtualne spacery wykonujemy także za granicą, szczególnie w kierunku Niemiec, Austrii, Słowacji. Technologia z której korzystamy jest stosunkowo nowa, dlatego też jest bardziej pożądana niż znane od lat na rynku spacery tzw. Googlowskie.  

Ale o tym jak zrobić wirtualny spacer, przeczytasz tutaj. 

Zaufało nam wielu znanych i lubianych:

Co o nas mówią?

Polecam dla każdego!

Każdy kochający sztukę doceni jej esencję, jaką niewątpliwie jest twórczość Wisławy Szymborskiej.
Niedawnymi czasy miała miejsce wyjątkowa wystawa, która zbierała jej najważniejsze i najciekawsze elementy. Dzięki wirtualnemu spacerowi od K2 Wirtualne Spacery mamy możliwość ciągle do niej wracać i odkrywać wciąż na nowo! Bardzo dziękuję Panu Pawłowi za zaangażowanie i polecam!

Polecamy z całego serca!

W ramach współpracy z K2 Wirtualne Spacery mogliśmy pokazać wnętrze naszej restauracji dużo lepiej niż za pomocą standardowych zdjęć. Cała realizacja przebiegła ekspresowo i niezwykle profesjonalnie. Polecamy  wszystkim nowoczesne, wirtualne spacery.

Polecam

Bardzo dziękujemy za niesamowity wirtualny spacer po nowo otwartym domu dla Fundacji Ronalda McDonalda w Warszawie. Rodziny dzieci przebywających w szpitalu często mają do podjęcia ciężką decyzję o przeniesieniu się na jakiś czas w pobliże szpitala. Dzięki temu spacerowi jest to z pewnością łatwiejsze, ponieważ mogą wcześniej zobaczyć, jak wygląda ich przyszłe lokum. Jesteśmy wdzięczni za życzliwość, terminowość i rzetelność usług!

Polecamy

Z K2 Wirtualne Spacery współpracujemy już od prawie 4 lat. Pan Paweł zapewnia nam bardzo estetyczne i dobrze oddające rzeczywistość, wirtualne spacery, po każdej sprzedawanej przez nas nieruchomości. Dzięki temu, ich sprzedaż znacznie wzrosła, a nasi Klienci doceniają możliwość zobaczenia nieruchomości w formie zdalnej, zanim zdecydują się odwiedzić je osobiście. Bardzo polecamy każdemu!

Polecamy z czystym sumieniem

Dzięki współpracy z K2 Wirtualne Spacery mogliśmy zaprezentować naszym Pacjentom wnętrza nowego krakowskiego oddziału oraz dostępnych w nim usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i profesjonalizmu.
Mamy nadzieję na dalsze działania w przypadku kolejnych projektów.

Bardzo polecam

Współpracuję z K2 Wirtualne Spacery przy każdej sprzedawanej przeze mnie nieruchomości. Dzięki wirtualnym spacerom moi Klienci już na etapie przeglądania ofert w internecie mogą bardzo dokładnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oferowanych przeze mnie nieruchomości. Serdecznie polecam każdemu współpracę z K2 Wirtualne Spacery

Gorąco polecam

Dzięki nowoczesnemu wirtualnemu spacerowi od K2 Wirtualne Spacery mogliśmy zaprezentować naszym Pacjentom wnętrze naszej kliniki stomatologicznej trochę inaczej niż tylko standardowe zdjęcia czy nawet filmy reklamowe.  Współpraca przebiegła ekspresowo i bardzo profesjonalnie. Bardzo polecamy wszystkim takie nowoczesne, wirtualne spacery.

To co? Umówimy się na spacer?

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wirtualny spacer. To nic nie kosztuje, a przekonasz się czy warto. Nie musisz czekać aż Twoja konkurencja umówi się z nami pierwsza – pamiętaj, ze lepiej wyznaczać trendy niż za nimi biec. A nasza technologia wirtualnych spacerów w przeciwieństwie do innych metod, pozwala użytkownikowi poczuć, jakby u Ciebie był. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze wirtualne spacery otwierają Twoją firmę na cały świat.