Realizacje

K2 Wirtualne Spacery to ponad 700 wirtualnych spacerów wykonanych w Krakowie, Warszawie, całej Polsce a także poza jej granicami. Nie wszystkimi wirtualnymi spacerami możemy się chwalić, część możesz zobaczyć przypadkiem na stronie muzeum, ulubionej restauracji czy hotelu do którego jedziesz. A te spacery 3D, którymi możemy się pochwalić – przedstawiamy poniżej. 

K2 Wirtualne Spacery > Realizacje
Zjedź niżej

Zobacz nasze realizacje

Co możesz zyskać?

Prestiż. Nowych klientów. Więcej pieniędzy. Większą rozpoznawalność. Jeszcze lepszą renomę. Ogólnoświatową rozpoznawalność. Możliwość odwiedzenia przez każdą osobę na świecie, które ma dostęp do internetu. Serio. To nie są puste słowa tylko dane, które otrzymujemy od naszych klientów, dla których wykonaliśmy wirtualny spacer. W zależności od branży i firmy, każda może mieć inny cel by stworzyć wirtualny spacer. Ale jesteśmy w stanie dzięki takiemu spacerowi 3D pomóc Ci polepszyć wyniki w każdym z wymienionych aspektów. 

Wirtualny spacer w Krakowie, w hotelu do którego chcemy się udać. Albo wirtualna wizyta w restauracji w Warszawie, którą rozważamy na spotkanie biznesowe. 

To co? Umówimy się na spacer?

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wirtualny spacer. To nic nie kosztuje, a przekonasz się czy warto. Nie musisz czekać aż Twoja konkurencja umówi się z nami pierwsza – pamiętaj, ze lepiej wyznaczać trendy niż za nimi biec. A nasza technologia wirtualnych spacerów w przeciwieństwie do innych metod, pozwala użytkownikowi poczuć, jakby u Ciebie był. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze wirtualne spacery otwierają Twoją firmę na cały świat.