Zjedź niżej

Spacer 3D po domu

Pierwsze wrażenie odgrywa niebagatelną rolę przy sprzedaży nieruchomości. Chcąc przedstawić dom w jak najlepszym świetle, warto zdecydować się na zlecenie stworzenia wirtualnego spaceru 360. Dzięki niemu zainteresowane osoby będą miały możliwość zwiedzić budynek już na etapie przeglądania ofert w internecie. W ten sposób mając szansę obejrzeć jego wnętrze, nie wychodząc z domu. Nasze realizacje można oglądać zarówno za pośrednictwem telefonu lub komputera, jak i używając gogli VR.

Wirtualne spacery 3D mają tę przewagę nad typowymi zdjęciami, że precyzyjniej pokazują wnętrza budynków. Dzięki temu osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą się z nią o wiele łatwiej zapoznać. Za sprawą naszych realizacji nabywcy mogą łatwiej podjąć wstępną decyzję odnośnie zakupu i dopiero wtedy zdecydować się na wizytę. Podczas realizacji wykorzystujemy nowoczesną kamerę 360, a nie standardowy aparat.

Ta forma prezentacji zapewnia również wiele korzyści sprzedającemu. Dzięki temu, że osoby zainteresowane zakupem nieruchomości, mogą podjąć wstępną decyzję już w wcześniej, na oględziny przychodzą jedynie osoby poważnie zainteresowane. Z tego powodu wirtualne spacery 360 po domach pozwalają na oszczędność czasu obu stronom transakcji. Usługi realizujemy jedynie we wnętrzach lokali.

Spacery wirtualne 3D przedstawiające wnętrza nasza krakowska firma realizuje na terenie województwa małopolskiego, śląskiego oraz podkarpackiego. Istnieje możliwość przygotowania realizacji także w innej okolicy, jednak wymaga ona wcześniejszych ustaleń. W tym celu zapraszamy do kontaktu.

Realizacje

To co? Umówimy się na spacer?

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wirtualny spacer. To nic nie kosztuje, a przekonasz się czy warto. Nie musisz czekać aż Twoja konkurencja umówi się z nami pierwsza – pamiętaj, ze lepiej wyznaczać trendy niż za nimi biec. A nasza technologia wirtualnych spacerów w przeciwieństwie do innych metod, pozwala użytkownikowi poczuć, jakby u Ciebie był. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze wirtualne spacery otwierają Twoją firmę na cały świat.