Kościół Św. Wojciecha w Krakowie

27 listopada 1988 utworzono, dekretem ks. kardynała Franciszka Macharskiego, parafię Św. Wojciecha z koniecznością budowy nowego kościoła. Dzięki ofiarności parafian wykupiono grunt pod budowę kościoła u zbiegu ulic Wesele i Zarzecze. Budowa rozpoczęła się w kwietniu 1993 roku. W październiku 1994 roku ks. kardynał Franciszek Macharski wmurował kamień węgielny poświęcony przez Ojca Świętego Jana Pawła II podczas parafialnej pielgrzymki do Rzymu. Budowa kościoła zbiegła się z jubileuszem 1000-lecia śmierci Św. Wojciecha, patrona parafii. Uroczyste poświęcenie nowego kościoła odbyło się w dniu 16 listopada 1997 roku o godzinie 12 w czasie mszy świętej odprawionej przez ks. kardynała Franciszka Macharskiego. Kościół został konsekrowany w 2000 r.

K2 Wirtualne Spacery > instytucje kulturalne > Kościół Św. Wojciecha w Krakowie
Zjedź niżej

Wirtualny spacer dla Parafii Św. Wojciecha w Krakowie

Co otrzymujesz?

Multimedialne dodatki

Możemy oznaczyć specjalne oferty, panel rezerwacji, dodatkowe zdjęcia, filmy czy informacje o Twoich dodatkowych usługach. Dzięki temu Twój spacer jest jeszcze bardziej interaktywny.

Spacer w Google Street View

W pakiecie z naszym nowoczesnym wirtualnym spacerem, otrzymasz spacer w technologii google, który umieścimy dla Ciebie w Twojej wizytówce google oraz Google Street View

Widok 3D- 360 stopni

Czyli tak zwany „domek dla lalek”. Możesz dowolnie obracać obiekt, oglądać go z góry, z boku i każdej możliwej strony. Daje dużo lepsze wyobrażenie przestrzenne o wielkości wnętrza oraz ułożeniu poszczególnych pomieszczeń względem siebie.

Prawdziwie wirtualny spacer VR

Tak! Nasze spacery można oglądać za pomocą gogli VR (Virtual Reality) – czyli w wirtualnej rzeczywistości. Funkcjonalność, interaktywność i wysoka jakość obrazu, daje nam niesamowite wrażenie, jakbyśmy naprawdę tam byli.

Zdjęcia z drona

Dodatkowo do każdej realizacji spaceru otrzymujesz od nas ujęcia z drona w prezencie! To idealnie dopełni postrzeganie Twojego biznesu przez Twoich Klientów.

To co? Umówimy się na spacer?

Zadzwoń do nas i porozmawiaj o tym, jakie korzyści dla Twojej firmy przyniesie wirtualny spacer. To nic nie kosztuje, a przekonasz się czy warto. Nie musisz czekać aż Twoja konkurencja umówi się z nami pierwsza – pamiętaj, ze lepiej wyznaczać trendy niż za nimi biec. A nasza technologia wirtualnych spacerów w przeciwieństwie do innych metod, pozwala użytkownikowi poczuć, jakby u Ciebie był. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że nasze wirtualne spacery otwierają Twoją firmę na cały świat.